AHŞAP OYUN GRUPLARI

Ahşabın verdiği vazgeçilmez sıcaklık ve sağlık oyun gruplarında, çocuklarınızın neşe kaynağı, sitelerinizin veya bahçelerinizin dekoru olmakta vazgeçilmez liderliğini sürdürmektedir.
 

Ahşap oyun gruplarımız emprenyeli ve ilaçlıdır kurtlanma ve çatlama yapmaz..

Ahşap oyun grubu taleplerinizi steğe göre projelendirebilmekteyiz. Ahşap aksamlar üzerine kullandığımız özel empirenye koruyucular ahşabı 3-4 seneye kadar dış etkenlere karşı dayanıklı kılmaktadır. Fakat 2 senede bir koruyucu boyanın yenilenmesi halinde yıllarca yepyeni kalan bir oyun grubuna sahip olabilirsiniz.

DİĞER OYUN GRUPLARI

Diğer oyun gruplarımızın metal aksamları galvanizli ürünler üzerinde eletrostatik boyalı olarak imal edilmektedir. Paslanma yapmaz. Ana donanı m birbirine montajlıdır. Oyun grupları üzerinde monte edilen aksamlar tamamen plastik ürünlerden imal edilmektedir.
 

Oyun gruplarımız galvaniz demir aksam üzerine elektrostatik boyalı olarak imal edildiğinden çok uzun ömürlü olmaktadır. Renklendirmede sınır yoktur. İstenilen renk kombinasyonu uygulayabiliriz.

Hareket noktaları ve mafsalların tamamı rulmanlı olarak çalışmaktadır. Oturaklar kauçuk polyester ve plastik dökümdür. Kule şapkası ve kaydıraklar plastik dökümdür

Kuleli olan modellerde kule sayısında ve şeklinde isteğe göre veya projenize göre imalat yapabilmekteyiz.

MEKANİKLER - GONDOL

Mekanik ve gondollarda renk ve ürün seçenekleri için bizimle irtibata geçiniz.  Adres: Hayati Üstün Cad. no:39/A Kurtköy Pendik / İSTANBUL Telefon: 0(216)378 29 74  Faks: 0(216) 378 31 73 E-posta: info@saracoglumetal.com Kroki için tıklayın
© 2013 Saraçoğlu Metal / Tüm Hakları Saklıdır.