FERFORCE ÜRÜNLER | Saraçoğlu metal

FERFORCE ÜRÜNLER

Yüzyıllardır insanoğlu demirin silah olarak soğuk yüzünü kullandı. Ferforje tekniği ile demirin soğuk yüzünü sizlere sıcak bir şekilde sunmaktan mutluluk duymaktayız.
 

Geniş açıklıkları geçen çelik konstrüksiyon çatı ve işlerinizde yapılan işlerde genel olarak kaynağa dayalı imalatlar görülmektedir.

Yapmış olduğumuz ağır demir işlerindeki tüm imalatlarımızda kaynak noktaları, flanş ve bayraklarla mutlaka desteklenir. Çünkü ömür boyu çalışan sistemlerde mafsal noktaları çürümeye karşı son derece hassas olan kaynağın taşımasına bırakılırsa sistem 5-10 yıl içerisinde çöker.

Projelerinizi birde biz değerlendirelim. Ücretsiz fiyatlandırma için bizi mutlaka arayınız.

MÜSTAKİL EV VE BAHÇE KAPILARI

PENCERE KORKULUKLARI

Pencere korkuluklarında alt tarafta saksı koyma yerleri (jumbo modeller) günümüzde saksı konulmasa da estetik görüntüsü için uygulanmaktadır.
 
DUVAR ÜSTÜ KORKULUKLAR

Duvar üstü korkuluklar ferforje yapılabildiği gibi profil elemanlar arasına örgü çit, hazır karolaj 4 mm ST4B çelik hasır (çesan) ile imalatlarımız vardır.
 

Dekoratif çit hasırları ile fabrika bahçeleri, arazi ve arsalarınız ve sitelerinizin etrafı itinalı bir şekilde yapılır.

Adres: Hayati Üstün Cad. no:39/A Kurtköy Pendik / İSTANBUL Telefon: 0(216)378 29 74  Faks: 0(216) 378 31 73 E-posta: info@saracoglumetal.com Kroki için tıklayın
© 2013 Saraçoğlu Metal / Tüm Hakları Saklıdır.